Oglądaj najlepsze programy o tematyce religijnej bez znaczenia, gdzie obecnie się znajdujesz!

Trwam online

Podróżujesz, Czekasz w kolejce do lekarza, a może jesteś studentem i narzekasz na nudę pomiędzy wykładami? Włącz subskrypcję wybranego pakietu telewizji internetowej i oglądaj najpopularniejsze seriale, gdzie chcesz i jak długo chcesz, a dodatkowo bez uciążliwych reklam!

Trwam online

Trwam online — dostęp do najpopularniejszych programów na wyciągnięcie ręki

Trwam to telewizja Fundacji Lux Veritatis, która ma charakter religijny, a założycielem stacji jest ksiądz Tadeusz Rydzyk. Chcesz obejrzeć premierowy odcinek programu, ale nie ma Cię w domu? Lubisz oglądać filmy na telewizji Trwam, ale najczęściej emitują je o niewygodnych dla Ciebie porach? Każdego dnia stacja emituje ciekawe programy o tematyce religijnej. Stacja nadaje również transmisje mszy świętych oraz modlitwy różańcowe. Zyskaj dostęp do telewizji online na żywo Trwam, bez ograniczeń. Przekonaj się, jakie to proste i oglądaj swój ulubiony program emitowany na Trwam w jakości HD! Oglądaj na żywo TV Trwam.

Poznaj nowy wymiar telewizji Trwam — oglądaj przez internet

Nie wiesz, jak oglądać programy na Trwam? Wybierz naszą telewizję online bez reklam i jakichkolwiek ograniczeń! Obecnie na popularności zyskuje telewizja online, która jest alternatywą dla tradycyjnej telewizji Trwam naziemnej, satelitarnej czy kablowej. Taką telewizję masz zawsze pod ręką! Sprawdź, jakie to proste.
Decydując się na dowolny pakiet, otrzymujesz wiele korzyści:

jedno konto dla wszystkich członków rodziny - w ramach jednego pakietu można oglądać seriale i filmy nawet na 3 urządzeniach naraz — koniec z kłótniami o wybór kanału,

dostęp do telewizji Trwam bez zawierania wiążącej umowy - dostęp do telewizji internetowej możesz anulować w dowolnej chwili, zamawiasz, którą możesz usunąć, kiedy chcesz,

dostęp do ulubionych kanałów z każdej lokalizacji na terenie Polski - wystarczy, że Twoje urządzenie spełnia wymagania techniczne i ma dostęp do internetu,

obietnica najlepszej jakości grafiki i dźwięku - internetowa telewizja Trwam to komfort oglądania ze względu na wysoką rozdzielczość obrazu i doskonały dźwięk.

brak konieczności montażu anteny satelitarnej albo dekodera - TV online umożliwia transmisję tradycyjnych programów telewizyjnych przez internet w czasie emisji programu, dzięki metodzie strumieniowania,

pakiet dopasowany do Klienta - wybierz pakiet, który spełnia Twoje oczekiwania i otrzymaj dostęp do kanałów, na których przede wszystkim Ci zależy,

Jak oglądać Trwam online? Telewizja Trwam na ulubionym urządzeniu!

Już w parę minut możesz odblokować dostęp do telewizji internetowej! Wystarczy, że masz połączenie internetowe i dysponujesz odpowiednim sprzętem. Dzięki temu telewizja online będzie działać właśnie tam, gdzie chcesz! Przekonaj się, że telewizja online jest na wyciągnięcie ręki.

Trwam online

Komputery stacjonarne i laptopy

Telewizję online możesz oglądać w przeglądarce na swoim laptopie albo komputerze.

Telefony i tablety

Wystarczy, że ściągniesz aplikację z Google Play i możesz komfortowo oglądać telewizję.

Urządzenia mobilne z Android TV

Internetową TV można oglądać na telefonach z Androidem lub na Android TV. W planach mamy też stworzenie aplikacji dostępnej na iPhone, a docelowo będzie ona działać na wszystkich urządzeniach mobilnych.

Trwam stream — dostęp do najpopularniejszych produkcji TV:

Polski punkt widzenia, Anioł Pański, Informacje dnia, 100 cudownych miejsc na świecie, Święty na każdy dzień, Różaniec.

Trwam online

Trwam na żywo — telewizja Trwam bez wiążącej umowy

Koniec podpisywania wiążących umów! Nasza telewizja internetowa polega na subskrypcji, która odnawia się co miesiąc, dlatego, gdy chcesz zrezygnować z oglądania programów, nic nie stoi na przeszkodzie. Jesteś tutaj tak długo, jak chcesz. To Ty decydujesz, kiedy płacisz i korzystasz bez ograniczeń, a kiedy odwołujesz płatność.

Trwam online
Subskrypcja polega na płatności cyklicznej albo jednorazowej — bez wiążącej umowy długoterminowej. Jakie są sposoby płatności? Umożliwiamy podpięcie swojej karty — dzięki temu nie musisz pamiętać o przelewaniu pieniędzy co miesiąc, aby przedłużyć pakiet. Akceptujemy także szybką płatność za pomocą BLIK. Wybierz sposób, który jest dla Ciebie wygodny.

Gdzie mogę oglądać transmisję internetową Trwam online bez przerw na reklamy?

Telewizja internetowa działa tylko na terenie Polski. Będąc w kraju, możesz korzystać z telewizji internetowej do woli! Szczególnie przydatne jest to w mieszkaniach na wynajem, gdzie montaż anteny satelitarnej byłby sporym kłopotem.

Jeszcze dziś sprawdź działanie programów tv za darmo! Dajemy Ci możliwość bezpłatnego korzystania z telewizji przez 10 minut. Wypróbuj działanie naszej strony i zobacz, że to wyjście doskonałe w Twojej sytuacji.

Trwam online

Sprawdź również pozostałe kanały, które są dostępne w naszych pakietach: