Oglądaj najpopularniejsze filmy bez znaczenia, gdzie obecnie się znajdujesz!

WP online

Często jesteś w trasie, czekasz u lekarza, a może prowadzisz studenckie życie i nudzi Ci się w przerwie między zajęciami? Włącz subskrypcję wybranego pakietu telewizji internetowej i oglądaj najpopularniejsze seriale, gdzie chcesz i jak długo chcesz, a dodatkowo bez zbędnych reklam!

WP online

WP online — dostęp do ulubionych filmów tam, gdzie chcesz

Chcesz zobaczyć premierowy odcinek serialu, ale nie ma Cię w domu? Lubisz oglądać kryminały lub talk-show, jednak zazwyczaj emitują je o niewygodnych dla Ciebie porach? A może właśnie leci mecz Twojej ulubionej drużyny i nie możesz tego przepuścić? Otrzymaj dostęp do telewizji internetowej na żywo, 24h na dobę. Przekonaj się, jakie to proste i oglądaj swój ulubiony program dostępny na WP!

Poznaj nowoczesną telewizję online — sprawdź, jakie to wygodne

Nie wiesz, jak oglądać programy na WP? Wykup dostęp do naszej telewizji online bez reklam i jakichkolwiek ograniczeń! Obecnie ogromną popularnością cieszy się telewizja przez internet, która jest alternatywą dla tradycyjnej telewizji naziemnej, satelitarnej czy kablówki. Taką telewizję masz pod ręką przez całą dobę! Przekonaj się, jakie to proste.
Decydując się na dowolny pakiet, otrzymujesz mnóstwo korzyści:

jeden profil dla całej rodziny - w ramach usługi można oglądać programy nawet na 3 urządzeniach w tym samym czasie — koniec ze starciami o pilota,

dostęp do telewizji bez zawierania długoterminowej umowy - dostęp do telewizji internetowej możesz anulować w dowolnej chwili, zamawiasz, którą możesz anulować, kiedy chcesz,

dostęp do ulubionych kanałów z każdego miejsca w Polsce - wystarczy, że Twój smartfon spełnia warunki i ma połączenie internetowe,

gwarancja wysokiej jakości grafiki i dźwięku - nasza tv online to komfort oglądania ze względu na wysoką rozdzielczość obrazu i nieskazitelny dźwięk.

brak konieczności instalacji satelity lub dekodera - TV online zapewnia transmisję tradycyjnych kanałów telewizyjnych przez internet w czasie nadawania programu, dzięki technologii strumieniowania,

pakiet dopasowany do Klienta - wybierz pakiet, który spełnia Twoje oczekiwania i zyskaj dostęp do programów, na których przede wszystkim Ci zależy,

Jak oglądać WP online? Telewizja na ulubionym urządzeniu!

Już w parę minut możesz włączyć dostęp do telewizji online! Wystarczy, że masz połączenie internetowe i masz odpowiedni sprzęt. Dzięki temu telewizja online będzie działać właśnie tam, gdzie jesteś! Dowiedz się, że telewizja online jest w zasięgu Twojej ręki.

WP online

Komputery stacjonarne i laptopy

Telewizję online możesz oglądać w przeglądarce na swoim laptopie albo komputerze. Możesz też podłączyć urządzenie to telewizora i oglądać na dużym ekranie.

Smartfony i tablety

Wystarczy, że ściągniesz apkę z Google Play i możesz komfortowo oglądać telewizję na urządzeniach z systemem Android.

Urządzenia mobilne z Android TV

Internetową TV można oglądać na smartfonach z systemem Android albo na Android TV. W planach mamy też stworzenie aplikacji dostępnej na telefony z systemem iOS, a finalnie będzie ona działać na wszystkich urządzeniach mobilnych i na dużym ekranie.

WP stream — dostęp do najlepszych programów TV:

Pokochaj lub sprzedaj, WP News, Policjanci z sąsiedztwa, Mistrzowie kabaretu, Wyremontuj i pokochaj, Gordon Ramsey: 24 godziny w piekle.

WP online

WP na żywo — telewizja bez ukrytych kosztów

Koniec pakowania się w długotrwałe umowy! Nasza telewizja online polega na subskrypcji, która odnawia się co miesiąc, dlatego, jeśli chcesz zrezygnować z oglądania programów, nic nie stoi na przeszkodzie. Zostajesz tak długo, jak chcesz. To Ty decydujesz, kiedy opłacasz tv i korzystasz bez ograniczeń, a kiedy zamrażasz przelewanie środków.

WP online

Subskrypcja polega na płatności cyklicznej lub jednorazowej — bez wiążącej umowy długoterminowej.
Jakie są sposoby płatności? Możliwe jest podpięcie swojej karty — dzięki temu nie musisz pamiętać o przelewaniu pieniędzy co miesiąc, aby przedłużyć pakiet. Akceptujemy także szybką płatność za pomocą BLIK. Zdecyduj się na sposób, który jest dla Ciebie wygodny. Wybierz pakiet naszej telewizji i opłać online.

Gdzie mogę oglądać transmisję internetową WP online bez przerw na reklamy?

Telewizja online działa tylko na terenie Polski. Będąc w Polsce, możesz korzystać z telewizji internetowej do woli! Szczególnie przydatne okazuje się to w mieszkaniach na wynajem, gdzie montaż anteny satelitarnej byłby sporym kłopotem.

Jeszcze dziś sprawdź telewizję online za darmo! Udostępniamy Ci możliwość bezpłatnego oglądania telewizji przez 10 minut. Przetestuj działanie naszej platformy i przekonaj się, że to rozwiązanie doskonałe w Twojej sytuacji.

WP online