Oglądaj najpopularniejsze seriale bez różnicy, gdzie jesteś!

TVS online

Lubisz podróżować, czekasz u lekarza, a może prowadzisz studenckie życie i narzekasz na nudę pomiędzy wykładami? Włącz subskrypcję wybranego pakietu telewizji online i oglądaj najpopularniejsze seriale, gdzie chcesz i to bez ograniczeń, a na dodatek bez uciążliwych reklam!

TVS online

TVS online — dostęp do najpopularniejszych seriali gdziekolwiek jesteś

Chcesz zobaczyć premierowy odcinek serialu, ale nie ma Cię w domu? Lubisz oglądać seriale kryminalne lub programy telewizyjne, ale zazwyczaj emitują je wtedy, gdy nie ma Cię przed telewizorem? A może teraz leci mecz Twojej ulubionej drużyny i nie możesz tego przegapić? Otrzymaj dostęp do internetowej tv w czasie rzeczywistym, bez ograniczeń. Przekonaj się, jakie to proste i oglądaj swój ulubiony program emitowany na TVS!

Odkryj nowoczesną telewizję online — dowiedz się, dlaczego warto

Nie wiesz, jak oglądać filmy na TVS? Wykup dostęp do naszej telewizji online bez reklam i jakichkolwiek ograniczeń! Aktualnie na popularności zyskuje internetowa TV, która jest alternatywą dla tradycyjnej telewizji naziemnej, satelitarnej czy kablówki. Taką telewizję masz pod ręką przez całą dobę! Sprawdź, jakie to proste.
Decydując się na dowolny pakiet, otrzymujesz mnóstwo korzyści:

jedno konto dla wszystkich członków rodziny - w ramach usługi można oglądać seriale i filmy nawet na 3 urządzeniach w tym samym czasie — koniec ze starciami o wybór kanału,

możliwość dostępu do telewizji bez podpisywania wiążącej umowy - dostęp do telewizji internetowej możesz anulować w dowolnej chwili, płacisz za, którą możesz usunąć, kiedy chcesz,

dostęp do najpopularniejszych programów z każdej lokalizacji na terenie Polski - wystarczy, że Twój tablet spełnia wymagania i ma połączenie internetowe,

gwarancja wysokiej jakości grafiki i dźwięku - telewizja online to komfort oglądania ze względu na najwyższą rozdzielczość obrazu i nieskazitelny dźwięk.

brak konieczności montażu satelity albo dekodera - TV online zapewnia transmisję tradycyjnych programów telewizyjnych przez internet podczas emisji programu, dzięki metodzie strumieniowania,

oferta dopasowana do Klienta - wybierz pakiet, który spełnia Twoje oczekiwania i zyskaj dostęp do programów, na których najbardziej Ci zależy,

Jak oglądać TVS online? Zobacz, jakie to proste!

Już w kilka chwil możesz uruchomić dostęp do telewizji internetowej! Wystarczy, że masz połączenie internetowe i masz odpowiedni sprzęt. Dzięki temu telewizja internetowa będzie działać dokładnie tam, gdzie chcesz! Przekonaj się, że telewizja internetowa jest w zasięgu Twojej ręki.

TVS online

Komputery stacjonarne i laptopy

Telewizję online możesz oglądać korzystając z wyszukiwarki na swoim laptopie albo komputerze.

Smartfony i tablety

Wystarczy, że pobierzesz apkę z Google Play i możesz komfortowo oglądać telewizję.

Urządzenia mobilne z Android TV

Internetową TV można oglądać na telefonach z Androidem lub na Android TV. W planach mamy też stworzenie aplikacji dostępnej na iPhone, a finalnie będzie ona działać na każdym urządzeniu mobilnym.

TVS stream — dostęp do najlepszych produkcji TV:

Pasmo ciekawostek, Columbo, Przy muzyce po Śląsku, Detektyw Monk, Napisała: Morderstwo, Spotkanie z balladą.

TVS online

TVS na żywo — telewizja bez wiążącej umowy

Koniec pakowania się w długoterminowe umowy! Nasza telewizja online polega na comiesięcznej subskrypcji, dlatego, gdy chcesz zrezygnować z oglądania programów, nic nie stoi na przeszkodzie. Zostajesz tak długo, jak chcesz. To Ty podejmujesz decyzję o tym, kiedy płacisz i oglądasz bez limitu, a kiedy zamrażasz przelewanie środków.

TVS online
Abonament na telewizję online polega na płatności cyklicznej lub jednorazowej — bez wiążącej umowy długoterminowej. Jakie są metody płatności? Umożliwiamy podpięcie swojej karty — dzięki temu nie musisz pamiętać o przelewaniu pieniędzy co miesiąc, aby przedłużyć pakiet. Akceptujemy także szybką płatność za pomocą BLIK. Zdecyduj się na sposób, który jest dla Ciebie wygodny.

Gdzie mogę oglądać transmisję internetową TVS online bez przerw na reklamy?

Telewizja internetowa działa tylko na terenie Polski. Będąc w kraju, możesz oglądać telewizję do woli! Szczególnie przydatne jest to w wynajmowanych mieszkaniach, gdzie montaż anteny satelitarnej byłby sporym kłopotem.

Już teraz sprawdź działanie programów tv za free! Oferujemy możliwość bezpłatnego korzystania z telewizji przez 10 minut. Wypróbuj działanie naszej strony i przekonaj się, że to wyjście idealne w Twoim przypadku.

TVS online