Oglądaj ulubione filmy bez różnicy, gdzie obecnie się znajdujesz!

Top Kids online

Podróżujesz z dzieckiem i chcesz zająć mu trochę chwilę? Wykup najlepszy pakiet telewizji online i oglądaj najpopularniejsze bajki, gdzie chcesz i to bez ograniczeń, a na dodatek bez zbędnych reklam!

Top Kids online

Top Kids online — dostęp do ulubionych programów tam, gdzie chcesz

Chcesz włączyć swojemu dziecku ulubioną bajkę, ale nie ma Was w domu? Pięcioro przyjaciół Eddie, Sara, Maggie, Michael i Sonia - Ci mali bohaterowie zabiorą Twoją pociechę w niesamowitą przygodę. Otrzymaj dostęp do telewizji online na żywo, 24h na dobę. Sprawdź, jak i oglądaj swój ulubiony program emitowany na Top Kids HD!

Poznaj nowoczesną telewizję online — to się zwyczajnie opłaca

Nie wiesz, gdzie oglądać filmy na stacji Top Kids HD? Wykup dostęp do naszej telewizji online bez reklam i jakichkolwiek ograniczeń! Aktualnie na popularności zyskuje internetowa TV, która jest alternatywą dla klasycznej telewizji naziemnej, satelitarnej czy kablówki. Taką telewizję masz zawsze w zasięgu ręki! Zobacz, jakie to wygodne.
Wybierając jeden z dostępnych pakietów, otrzymujesz mnóstwo korzyści:

jeden profil dla wszystkich członków rodziny - w ramach usługi można oglądać seriale i filmy nawet na 3 urządzeniach jednocześnie — koniec ze starciami o wybór kanału,

dostęp do telewizji bez podpisywania wiążącej umowy - z telewizji internetowej możesz zrezygnować w każdej chwili, wykupujesz subskrypcję, którą możesz usunąć, kiedy chcesz,

dostęp do najpopularniejszych programów z dowolnego miejsca na terenie Polski - wystarczy, że Twoje urządzenie spełnia wymagania i ma połączenie z internetem,

obietnica najlepszej jakości grafiki i dźwięku - internetowa telewizja to przyjemność oglądania ze względu na najlepszą rozdzielczość obrazu i doskonały dźwięk.

brak konieczności montażu anteny satelitarnej czy dekodera - TV internetowa umożliwia transmisję tradycyjnych kanałów telewizyjnych przez internet w czasie nadawania programu, dzięki technologii strumieniowania,

oferta dostosowana do Klienta - wybierz pakiet, który spełnia Twoje oczekiwania i otrzymaj dostęp do programów, na których najbardziej Ci zależy,

Jak oglądać Top Kids online? Telewizja online na ulubionym urządzeniu!

Już w kilka chwil możesz odblokować dostęp do telewizji internetowej! Wystarczy, że masz połączenie internetowe i masz odpowiedni sprzęt. Dzięki temu telewizja online będzie działać dokładnie tam, gdzie chcesz! Przekonaj się, że telewizja internetowa jest na wyciągnięcie ręki.

Top Kids online

Komputery stacjonarne i laptopy

Pierwszym sposobem korzystania z telewizji online jest oglądanie jej w przeglądarce na swoim laptopie lub komputerze.

Telefony i tablety

Wystarczy, że pobierzesz apkę z Google Play i możesz komfortowo korzystać z telewizji.

Urządzenia mobilne z Android TV

Internetową TV można oglądać na smartfonach z systemem Android albo na Android TV. W niedalekiej przyszłości planujemy też zrobić aplikację dostępną na telefony z systemem iOS, a finalnie będzie ona działać na każdym urządzeniu mobilnym, a nawet dużym ekranie.

Top Kids stream — dostęp do najpopularniejszych programów TV:

Bob budowniczy, Strażak Sam, Kołysanki, Mali odkrywcy, Rodzinka Treflików, Denis Rozrabiaka, Mia i Ja.

Top Kids online

Top Kids HD na żywo — telewizja online bez wiążącej umowy

Koniec podpisywania długotrwałych umów! Nasza telewizja internetowa polega na comiesięcznej subskrypcji, dlatego, gdy chcesz zrezygnować z korzystania z telewizji, nic nie stoi na przeszkodzie. Zostajesz tak długo, jak chcesz. To Ty podejmujesz decyzję o tym, kiedy płacisz i korzystasz bez limitu, a kiedy odwołujesz płatność.

Top Kids online
Subskrypcja polega na płatności cyklicznej albo jednorazowej — bez dodatkowych zobowiązań. Jakie są sposoby płatności? Możliwe jest podpięcie swojej karty — dzięki temu nie przegapisz terminu płatności za kolejny miesiąc, aby przedłużyć pakiet. Akceptujemy także szybką płatność BLIKiem. Zdecyduj się na sposób, który jest dla Ciebie wygodny.

Gdzie mogę oglądać transmisję internetową Top Kids online bez przerw na reklamy?

Telewizja internetowa działa tylko na terenie Polski. Będąc w Polsce, możesz korzystać z telewizji internetowej bez limitu! Szczególnie przydatne jest to w wynajmowanych mieszkaniach, gdzie montaż anteny satelitarnej byłby sporym wyzwaniem.

Już teraz sprawdź działanie programów tv za darmo! Oferujemy możliwość bezpłatnego korzystania z telewizji przez 10 minut. Wypróbuj działanie naszej strony i przekonaj się, że to wyjście doskonałe w Twojej sytuacji.

Top Kids online

Zobacz również pozostałe kanały, które są dostępne w naszej ofercie: