Oglądaj ulubione seriale bez znaczenia, gdzie obecnie się znajdujesz!

Power TV online

Lubisz podróżować, Czekasz w kolejce do lekarza, a może jesteś studentem i nudzi Ci się w przerwie między wykładami? Włącz subskrypcję wybranego pakietu telewizji online i oglądaj ulubione seriale, gdzie chcesz i jak długo chcesz, a na dodatek bez uciążliwych reklam!

Power TV online

Power TV online — dostęp do najpopularniejszych seriali na wyciągnięcie ręki

Chcesz zobaczyć najnowszy odcinek muzycznego programu, ale jesteś poza domem? Należysz do grona miłośników śpiewania i chcesz dołączyć do oglądania Power karaoke, ale zwykle emitują je wtedy, gdy nie ma Cię przed telewizorem? A może chcesz włączyć Muzyczną Szafę z najlepszymi hitami, które umilą Ci drogę do pracy? Otrzymaj dostęp do telewizji internetowej w czasie rzeczywistym, 24h na dobę. To stacja kierowana głównie do kobiet, które kochają taneczną muzykę. Przekonaj się, jakie to proste i oglądaj swój ulubiony program emitowany na Power TV!

Poznaj nowoczesną telewizję online — oglądaj przez internet

Nie wiesz, jak oglądać filmy na Power TV? Wykup dostęp do naszej telewizji online bez reklam i jakichkolwiek ograniczeń! Aktualnie ogromną sławą cieszy się telewizja online, która jest alternatywą dla tradycyjnej telewizji naziemnej, satelitarnej czy kablowej. Taką telewizję masz pod ręką przez całą dobę! Przekonaj się, jakie to wygodne.
Wybierając jeden z dostępnych pakietów, zyskujesz wiele korzyści:

jeden profil dla wszystkich członków rodziny - w ramach jednego pakietu można oglądać programy nawet na 3 urządzeniach jednocześnie — koniec ze starciami o wybór kanału,

dostęp do telewizji bez podpisywania długoterminowej umowy - z telewizji internetowej możesz zrezygnować w każdej chwili, zamawiasz, którą możesz anulować, kiedy chcesz,

dostęp do najpopularniejszych kanałów z dowolnego miejsca w kraju - wystarczy, że Twoje urządzenie spełnia wymagania i ma połączenie z internetem,

gwarancja najlepszej jakości grafiki i dźwięku - internetowa telewizja to przyjemność oglądania ze względu na najlepszą rozdzielczość obrazu i nieskazitelny dźwięk.

brak konieczności montażu anteny satelitarnej czy dekodera - TV internetowa umożliwia transmisję tradycyjnych kanałów telewizyjnych przez internet w czasie nadawania programu, dzięki funkcji strumieniowania,

pakiet dopasowany do Klienta - wybierz pakiet, który spełnia Twoje potrzeby i zyskaj dostęp do kanałów, na których przede wszystkim Ci zależy,

Jak oglądać Power TV online? Telewizja na ulubionym urządzeniu!

Już w kilka chwil możesz uruchomić dostęp do telewizji internetowej! Wystarczy, że masz połączenie z internetem i masz odpowiedni sprzęt. Dzięki temu telewizja internetowa będzie działać dokładnie tam, gdzie jesteś! Dowiedz się, że telewizja jest w zasięgu Twojej ręki.

Power TV online

Komputery stacjonarne i laptopy

Telewizję online możesz oglądać korzystając z wyszukiwarki na swoim laptopie lub komputerze.

Smartfony i tablety

Wystarczy, że ściągniesz apkę ze Sklepu Play i możesz komfortowo korzystać z telewizji.

Urządzenia mobilne z Android TV

Telewizję internetową można oglądać na smartfonach z Androidem lub na Android TV. W planach mamy też stworzenie aplikacji dostępnej na telefony z systemem iOS, a finalnie będzie ona działać na każdym urządzeniu mobilnym.

Power TV stream — dostęp do najpopularniejszych produkcji TV:

Power mix, 100% Power, Moc na noc, Power karaoke, Muzyczny poranek!, 90’s Power.

Power TV online

Power TV na żywo — telewizja bez wiążącej umowy

Koniec podpisywania wiążących umów! Nasza telewizja online polega na subskrypcji, która odnawia się co miesiąc, dlatego, gdy chcesz zrezygnować z korzystania z telewizji, nic nie stoi na przeszkodzie. Jesteś tutaj tak długo, jak chcesz. To Ty podejmujesz decyzję o tym, kiedy płacisz i oglądasz bez limitu, a kiedy zamrażasz przelew pieniędzy.

Power TV online
Subskrypcja polega na płatności cyklicznej lub jednorazowej — bez wiążącej umowy długoterminowej. Jakie są metody płatności? Możliwe jest podpięcie swojej karty — dzięki temu nie musisz pamiętać o przelewaniu pieniędzy co miesiąc, aby przedłużyć pakiet. Akceptujemy także szybką płatność za pomocą BLIK. Zdecyduj się na sposób, który jest dla Ciebie najbardziej komfortowy.

Gdzie mogę oglądać transmisję internetową Power TV online bez reklam?

Telewizja online działa tylko na terenie Polski. Będąc w kraju, możesz korzystać z telewizji internetowej bez limitu! Szczególnie przydatne okazuje się to w mieszkaniach na wynajem, gdzie instalacja satelity byłaby sporym wyzwaniem.

Już teraz sprawdź działanie programów tv za free! Oferujemy możliwość bezpłatnego oglądania telewizji przez 10 minut. Przetestuj działanie naszej platformy i przekonaj się, że to wyjście idealne w Twoim przypadku.

Power TV online