Oglądaj ulubione filmy bez znaczenia, gdzie obecnie się znajdujesz!

TV Puls online

Często jesteś w trasie, siedzisz u lekarza w poczekalni, a może prowadzisz studenckie życie i narzekasz na nudę pomiędzy zajęciami? Włącz subskrypcję wybranego pakietu telewizji online i oglądaj najpopularniejsze seriale i programy rozrywkowe, gdzie chcesz i to bez ograniczeń, a dodatkowo bez zbędnych reklam!

TV Puls online

Telewizja Puls online — dostęp do najpopularniejszych programów na wyciągnięcie ręki

Chcesz obejrzeć premierowy odcinek serialu, ale nie ma Cię w domu? Lubisz oglądać seriale kryminalne lub talk-show, jednak zazwyczaj emitują je o niewygodnych dla Ciebie porach? A może teraz leci mecz Twojego ulubionego zespołu i nie możesz go przepuścić? Otrzymaj dostęp do telewizji internetowej w czasie rzeczywistym, 24h na dobę. Sprawdź, jak i oglądaj swój ulubiony program emitowany na TV Puls HD!

Odkryj nowy wymiar telewizji — dowiedz się, dlaczego warto

Zastanawiasz się nad tym, jak oglądać filmy na TV Puls? Uzyskaj dostęp do naszej telewizji online bez reklam i jakichkolwiek ograniczeń! Aktualnie na popularności zyskuje internetowa TV, która jest alternatywą dla tradycyjnej telewizji naziemnej, satelitarnej lub kablowej. Taką telewizję masz zawsze w zasięgu ręki! Przekonaj się, jakie to proste.
Decydując się na dowolny pakiet, otrzymujesz mnóstwo korzyści:

jeden profil dla całej rodziny - w ramach usługi można oglądać seriale i filmy nawet na 3 urządzeniach w tym samym czasie — koniec z kłótniami o wybór kanału,

możliwość dostępu do telewizji bez podpisywania wiążącej umowy - dostęp do telewizji internetowej możesz anulować w każdej chwili, wykupujesz subskrypcję, którą możesz usunąć, kiedy chcesz,

dostęp do ulubionych programów z każdej lokalizacji na terenie Polski - wystarczy, że Twoje urządzenie spełnia warunki i ma dostęp do internetu,

obietnica najlepszej jakości HD obrazu i dźwięku - internetowa telewizja to komfort oglądania ze względu na najwyższą rozdzielczość obrazu i nieskazitelny dźwięk.

brak konieczności montażu satelity lub dekodera - TV online zapewnia transmisję tradycyjnych programów telewizyjnych przez internet podczas nadawania programu, dzięki metodzie strumieniowania,

pakiet dopasowany do Klienta - wybierz pakiet, który spełnia Twoje oczekiwania i zyskaj dostęp do kanałów, na których najbardziej Ci zależy,

Jak oglądać TV Puls online? Już w kilka minut odblokuj dostęp!

Już w kilka chwil możesz odblokować dostęp do telewizji internetowej! Wystarczy, że masz połączenie internetowe i dysponujesz odpowiednim sprzętem. Dzięki temu telewizja internetowa będzie działać dokładnie tam, gdzie jesteś! Dowiedz się, że telewizja online jest na wyciągnięcie ręki.

TV Puls online

Komputery stacjonarne i laptopy

Telewizję online możesz oglądać korzystając z wyszukiwarki na swoim laptopie lub komputerze.

Telefony i tablety

Wystarczy, że pobierzesz apkę ze Sklepu Play i możesz wygodnie oglądać telewizję.

Urządzenia mobilne z Android TV

Telewizję internetową można oglądać na telefonach z Androidem lub na Android TV. W niedalekiej przyszłości planujemy też zrobić aplikację dostępną na App Store, a docelowo będzie ona działać na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Telewizja Puls stream — dostęp do najlepszych produkcji TV:

Lombard. Życie pod zastaw, Rodzinny interes, Prawdziwe motywy, Kobra – oddział specjalny, Dyżur, Menu na miarę, a także programy z pasma PULS KIDS.

TV Puls online telewizja puls

Telewizja Puls na żywo — telewizja bez wiążącej umowy

Koniec pakowania się w długotrwałe umowy! Nasza telewizja internetowa polega na comiesięcznej subskrypcji, dlatego, jeśli chcesz zrezygnować z oglądania programów, nic nie stoi na przeszkodzie. Zostajesz tak długo, jak chcesz. To Ty decydujesz, kiedy płacisz i oglądasz bez ograniczeń, a kiedy odwołujesz przelewanie środków.

TV Puls online
Subskrypcja polega na płatności cyklicznej czy jednorazowej — bez dodatkowych zobowiązań. Jakie są sposoby płatności? Umożliwiamy podpięcie swojej karty — dzięki temu nie musisz pamiętać o przelewaniu pieniędzy co miesiąc, aby przedłużyć pakiet. Akceptujemy także szybką płatność za pomocą BLIK. Wybierz sposób, który jest dla Ciebie najbardziej komfortowy.

Gdzie mogę oglądać transmisję internetową TV Puls online bez reklam?

Telewizja internetowa działa tylko na terenie Polski. Będąc w Polsce, możesz oglądać telewizję do woli! Zwłaszcza przydatne okazuje się to w wynajmowanych mieszkaniach, gdzie instalacja satelity byłaby sporym kłopotem.

Jeszcze dziś sprawdź naszą telewizję za free! Dajemy Ci możliwość bezpłatnego oglądania telewizji przez 10 minut. Sprawdź działanie naszej platformy i zobacz, że to wyjście doskonałe w Twojej sytuacji. Śledź profile TV Puls w social mediach i bądź na bieżąco z tym, co leci danego dnia!

TV Puls online

Zobacz też inne kanały, które są dostępne w naszych pakietach: