Oglądaj najpopularniejsze seriale bez różnicy, gdzie obecnie się znajdujesz!

News24 online

Często jesteś w trasie, czekasz u lekarza, a może prowadzisz studenckie życie i nudzi Ci się w przerwie między zajęciami? Wykup wybrany pakiet telewizji online i oglądaj najpopularniejsze programy, gdzie chcesz i jak długo chcesz, a dodatkowo bez uciążliwych reklam!

News24 online

News24 online — dostęp do najpopularniejszych filmów na wyciągnięcie ręki

Chcesz obejrzeć najnowszy odcinek programu informacyjnego, ale nie ma Cię w domu? Chcesz być na bieżąco z wszystkimi informacjami dotyczącymi Polski i świata? Otrzymaj dostęp do telewizji internetowej na żywo, bez ograniczeń. News24 to pierwsza niezależna telewizja samorządowa. Przekonaj się, jakie to proste i oglądaj swój ulubiony program dostępny na News24!

Poznaj nowy wymiar telewizji — dowiedz się, dlaczego warto

Nie wiesz, gdzie oglądać filmy na News24? Wykup dostęp do naszej telewizji online bez reklam i jakichkolwiek ograniczeń! Obecnie ogromną sławą cieszy się telewizja przez internet, która jest alternatywą dla tradycyjnej telewizji naziemnej, satelitarnej czy kablówki. Taką telewizję masz pod ręką non stop! Sprawdź, jakie to proste.
Wybierając jeden z dostępnych pakietów, otrzymujesz wiele korzyści:

jeden profil dla wszystkich członków rodziny - w ramach usługi można oglądać seriale i filmy nawet na 3 urządzeniach naraz — koniec z kłótniami o pilota,

możliwość dostępu do telewizji bez zawierania długoterminowej umowy - z telewizji online możesz zrezygnować w dowolnej chwili, płacisz za, którą możesz usunąć, kiedy chcesz,

dostęp do najpopularniejszych programów z każdej lokalizacji w Polsce - wystarczy, że Twoje urządzenie spełnia wymagania i ma dostęp do internetu,

gwarancja najlepszej jakości grafiki i dźwięku - internetowa telewizja to komfort oglądania ze względu na najlepszą rozdzielczość obrazu i doskonały dźwięk.

brak konieczności instalacji anteny satelitarnej czy dekodera - TV internetowa umożliwia transmisję tradycyjnych programów telewizyjnych przez internet w czasie emisji programu, dzięki funkcji strumieniowania,

pakiet dopasowany do Klienta - wybierz pakiet, który spełnia Twoje potrzeby i otrzymaj dostęp do programów, na których przede wszystkim Ci zależy,

Jak oglądać News24 online? Już w kilka minut odblokuj dostęp!

Już w parę minut możesz odblokować dostęp do telewizji internetowej! Wystarczy, że masz połączenie internetowe i dysponujesz odpowiednim sprzętem. Dzięki temu telewizja internetowa będzie działać właśnie tam, gdzie chcesz! Przekonaj się, że telewizja internetowa jest na wyciągnięcie ręki.

News24 online

Komputery stacjonarne i laptopy

Telewizję online możesz oglądać w przeglądarce na swoim laptopie albo komputerze.

Telefony i tablety

Wystarczy, że ściągniesz aplikację z Google Play i możesz wygodnie korzystać z telewizji.

Urządzenia mobilne z Android TV

Internetową TV można oglądać na telefonach z Androidem lub na Android TV. W niedalekiej przyszłości planujemy też zrobić aplikację dostępną na App Store, a finalnie będzie ona działać na wszystkich urządzeniach mobilnych.

News24 stream — dostęp do najpopularniejszych produkcji TV:

Istota rzeczy, Z drugiej strony, Zero ograniczeń, Serwis 24 minuty, PoPiS Polityczny, Wieczór publicystów.

News24 online

News24 na żywo — telewizja bez ukrytych kosztów

Koniec pakowania się w długoterminowe umowy! Nasza telewizja internetowa polega na comiesięcznej subskrypcji, dlatego, jeśli chcesz zrezygnować z korzystania z telewizji, nic nie stoi na przeszkodzie. Jesteś tutaj tak długo, jak chcesz. To Ty decydujesz, kiedy płacisz i oglądasz bez ograniczeń, a kiedy odwołujesz przelew pieniędzy.

News24 online
Abonament na telewizję online polega na płatności cyklicznej czy jednorazowej — bez dodatkowych zobowiązań. Jakie są sposoby płatności? Umożliwiamy podpięcie swojej karty — dzięki temu nie przegapisz terminu płatności za kolejny miesiąc, aby przedłużyć ofertę. Akceptujemy także szybką płatność BLIKiem. Zdecyduj się na sposób, który jest dla Ciebie najbardziej komfortowy.

Gdzie mogę oglądać transmisję internetową News24 online bez przerw na reklamy?

Telewizja internetowa działa tylko na terenie Polski. Będąc w Polsce, możesz korzystać z telewizji internetowej bez limitu! Szczególnie przydatne okazuje się to w mieszkaniach na wynajem, gdzie instalacja satelity byłaby sporym wyzwaniem.

Jeszcze dziś sprawdź telewizję online za free! Dajemy Ci możliwość bezpłatnego korzystania z telewizji przez 10 minut. Sprawdź działanie naszej aplikacji i przekonaj się, że to rozwiązanie doskonałe w Twojej sytuacji.

News24 online

Sprawdź też inne kanały, które są dostępne w naszych pakietach: