Oglądaj najpopularniejsze filmy bez różnicy, gdzie jesteś!

France 24 online

Lubisz podróżować, czekasz u lekarza, a może jesteś studentem i nudzi Ci się w przerwie między wykładami? Wykup wybrany pakiet telewizji online i oglądaj najpopularniejsze programy kulturalne, gdzie chcesz i to bez ograniczeń, a dodatkowo bez zbędnych reklam!

France 24 online

France 24 online — dostęp do ulubionych programów tam, gdzie chcesz

France 24 to pierwszy francuski kanał informacyjny. Chcesz obejrzeć magazyn informacyjny, ale nie ma Cię w domu? Lubisz oglądać programy kulturalne i kroniki lifestylowe, jednak najczęściej emitują je wtedy, gdy nie ma Cię przed telewizorem? A może masz ochotę obejrzeć ciekawe reportaże oraz portrety znanych postaci? Nadawana jest również prognoza pogody dla całego świata. Otrzymaj dostęp do internetowej tv na żywo, bez ograniczeń. Sprawdź, jak i oglądaj swój ulubiony program dostępny na France 24!

Poznaj nowoczesną telewizję online — to się zwyczajnie opłaca

Nie wiesz, gdzie oglądać filmy na France 24? Wykup dostęp do naszej telewizji online bez reklam i jakichkolwiek ograniczeń! Obecnie ogromną popularnością cieszy się internetowa TV, która jest alternatywą dla tradycyjnej telewizji naziemnej, satelitarnej czy kablówki. Taką telewizję masz pod ręką non stop! Przekonaj się, jakie to proste.
Decydując się na dowolny pakiet, otrzymujesz mnóstwo korzyści:

jedno konto dla całej rodziny - w ramach usługi można oglądać seriale i filmy nawet na 3 urządzeniach jednocześnie — koniec ze starciami o wybór kanału,

możliwość dostępu do telewizji bez podpisywania długoterminowej umowy - dostęp do telewizji internetowej możesz anulować w każdej chwili, płacisz za, którą możesz anulować, kiedy chcesz,

dostęp do najpopularniejszych programów z każdej lokalizacji na terenie Polski - wystarczy, że Twoje urządzenie spełnia wymagania i ma dostęp do internetu,

obietnica najlepszej jakości grafiki i dźwięku - telewizja online to komfort oglądania ze względu na wysoką rozdzielczość obrazu i nieskazitelny dźwięk.

brak konieczności montażu anteny satelitarnej lub dekodera - TV online zapewnia transmisję tradycyjnych kanałów telewizyjnych przez internet podczas nadawania programu, dzięki funkcji strumieniowania,

oferta dopasowana do indywidualnej osoby - wybierz pakiet, który spełnia Twoje oczekiwania i zyskaj dostęp do programów, na których przede wszystkim Ci zależy,

Jak oglądać France 24 online? Telewizja na ulubionym urządzeniu!

Już w kilka chwil możesz włączyć dostęp do telewizji online! Wystarczy, że masz dostęp do internetu i dysponujesz wymaganym sprzętem. Dzięki temu telewizja online będzie działać właśnie tam, gdzie jesteś! Przekonaj się, że telewizja online jest na wyciągnięcie ręki.

France 24 online

Komputery stacjonarne i laptopy

Telewizję online możesz oglądać korzystając z wyszukiwarki na swoim laptopie albo komputerze.

Smartfony i tablety

Wystarczy, że pobierzesz apkę ze Sklepu Play i możesz komfortowo korzystać z telewizji.

Urządzenia mobilne z Android TV

Internetową TV można oglądać na smartfonach z Androidem albo na Android TV. W planach mamy też stworzenie aplikacji dostępnej na App Store, a finalnie będzie ona działać na wszystkich urządzeniach mobilnych.

France 24 stream — dostęp do najpopularniejszych produkcji TV:

Dans la prasse, Le journal, A la carte, Sports, Express Orient, Mode.

France 24 online

France 24 na żywo — telewizja bez ukrytych kosztów

Koniec pakowania się w długoterminowe umowy! Nasza telewizja internetowa polega na subskrypcji, która odnawia się co miesiąc, dlatego, gdy chcesz zrezygnować z korzystania z telewizji, nie będzie żadnego problemu. Jesteś tutaj tak długo, jak chcesz. To Ty podejmujesz decyzję o tym, kiedy opłacasz tv i korzystasz bez limitu, a kiedy odwołujesz płatność.

France 24 online
Subskrypcja polega na płatności cyklicznej czy jednorazowej — bez wiążącej umowy długoterminowej. Jakie są sposoby płatności? Umożliwiamy podpięcie swojej karty — dzięki temu nie musisz pamiętać o przelewaniu pieniędzy co miesiąc, aby przedłużyć ofertę. Akceptujemy także szybką płatność BLIKiem. Wybierz sposób, który jest dla Ciebie wygodny.

Gdzie mogę oglądać transmisję internetową France 24 online bez przerw na reklamy?

Telewizja online działa tylko na terenie Polski. Będąc w Polsce, możesz oglądać telewizję bez limitu! Zwłaszcza przydatne jest to w mieszkaniach na wynajem, gdzie montaż anteny satelitarnej byłby sporym kłopotem.

Już teraz sprawdź działanie programów tv za darmo! Oferujemy możliwość bezpłatnego korzystania z telewizji przez 10 minut. Przetestuj działanie naszej aplikacji i przekonaj się, że to rozwiązanie idealne dla Ciebie.

France 24 online