Oglądaj najpopularniejsze filmy bez znaczenia, gdzie jesteś!

Polonia 1 online

Lubisz podróżować, Czekasz w kolejce do lekarza, a może jesteś studentem i nudzi Ci się w przerwie między wykładami? Wykup wybrany pakiet telewizji online i oglądaj najpopularniejsze seriale, gdzie chcesz i jak długo chcesz, a dodatkowo bez zbędnych reklam! Oglądaj na telefonie, tablecie, komputerze czy też dużym ekranie - tam, gdzie Ci wygodnie!

Polonia 1 online

Polonia 1 online — dostęp do ulubionych programów gdziekolwiek jesteś

Chcesz obejrzeć najnowszy odcinek serialu, ale jesteś poza domem? Chciałbyś oglądać kanał Polonia 1 w dowolnym momencie, kiedy tylko zapragniesz? Zyskaj dostęp do internetowej tv w czasie rzeczywistym, bez ograniczeń. Przekonaj się, jakie to proste i oglądaj swój ulubiony program dostępny na Polonia 1!

Odkryj nowy wymiar telewizji — oglądaj online

Nie wiesz, gdzie oglądać seriale na Polonia 1? Wybierz naszą telewizję online bez reklam i jakichkolwiek ograniczeń! Aktualnie ogromną sławą cieszy się telewizja online, która jest alternatywą dla klasycznej telewizji naziemnej, satelitarnej czy kablowej. Taką telewizję masz pod ręką non stop! Sprawdź, jakie to proste.
Decydując się na dowolny pakiet, zyskujesz wiele korzyści:

jedno konto dla całej rodziny - w ramach jednego pakietu można oglądać seriale i filmy nawet na 3 urządzeniach naraz — koniec z kłótniami o pilota,

dostęp do telewizji bez zawierania długoterminowej umowy - dostęp do telewizji internetowej możesz anulować w każdej chwili, zamawiasz, którą możesz anulować, kiedy chcesz,

dostęp do najpopularniejszych programów z każdej lokalizacji w kraju - wystarczy, że Twoje urządzenie spełnia warunki i ma dostęp do internetu,

gwarancja najlepszej jakości grafiki i dźwięku - internetowa telewizja to przyjemność oglądania ze względu na najlepszą rozdzielczość obrazu i nieskazitelny dźwięk.

brak konieczności montażu anteny satelitarnej albo dekodera - TV online zapewnia transmisję tradycyjnych programów telewizyjnych przez internet podczas nadawania programu, dzięki technologii strumieniowania,

oferta dopasowana do Klienta - wybierz pakiet, który spełnia Twoje oczekiwania i zyskaj dostęp do kanałów, na których przede wszystkim Ci zależy,

Jak oglądać Polonia 1 online? Zobacz, jakie to proste!

Już w parę minut możesz odblokować dostęp do telewizji online w internecie! Wystarczy, że masz dostęp do internetu i masz wymagany sprzęt. Dzięki temu telewizja online będzie działać właśnie tam, gdzie jesteś! Przekonaj się, że telewizja online jest na wyciągnięcie ręki.

Polonia 1 online

Komputery stacjonarne i laptopy

Pierwszym sposobem korzystania z telewizji online jest oglądanie telewizji w internecie korzystając z wyszukiwarki na swoim laptopie lub komputerze.

Smartfony i tablety

Wystarczy, że pobierzesz apkę ze Sklepu Play i możesz wygodnie oglądać telewizję.

Urządzenia mobilne z Android TV

Internetową TV można oglądać na telefonach z systemem Android albo na Android TV. W planach mamy też stworzenie aplikacji dostępnej na iPhone, a docelowo będzie ona działać na wszystkich urządzeniach mobilnych.

Polonia 1 stream — dostęp do najpopularniejszych programów TV:

Caleste, Naga miss, Wesoły ambulans, Oddział ratunkowy, Autostrada do nieba, Wojna z mafią, Dom po sąsiedzku, Doktory.

Polonia 1 online

Polonia 1 na żywo — telewizja bez wiążącej umowy

Koniec pakowania się w długotrwałe umowy! Nasza telewizja internetowa polega na comiesięcznej subskrypcji, dlatego, gdy chcesz zrezygnować z oglądania, nic nie stoi na przeszkodzie. Zostajesz tak długo, jak chcesz. To Ty podejmujesz decyzję o tym, kiedy płacisz i oglądasz bez limitu, a kiedy zamrażasz płatność.

Polonia 1 online
Subskrypcja polega na płatności cyklicznej albo jednorazowej — bez dodatkowych zobowiązań. Jakie są metody płatności? Możliwe jest podpięcie swojej karty — dzięki temu nie musisz pamiętać o przelewaniu pieniędzy co miesiąc, aby przedłużyć ofertę. Akceptujemy także szybką płatność BLIKiem. Zdecyduj się na sposób, który jest dla Ciebie wygodny.

Gdzie mogę oglądać transmisję internetową Polonia 1 online bez reklam?

Telewizja internetowa działa tylko na terenie Polski. Będąc w kraju, możesz oglądać telewizję bez ograniczeń! Szczególnie przydatne okazuje się to w mieszkaniach na wynajem, gdzie montaż anteny satelitarnej byłby sporym wyzwaniem.

Jeszcze dziś sprawdź działanie programów tv za free! Dajemy Ci możliwość oglądania telewizji w internecie przez 10 minut. Wypróbuj działanie naszej platformy i przekonaj się, że to rozwiązanie idealne dla Ciebie.

Polonia 1 online