Oglądaj najlepsze seriale bez dodatkowych reklam i bez znaczenia, gdzie jesteś!

Antena online

Lubisz podróżować, Czekasz w kolejce do lekarza, a może prowadzisz studenckie życie i narzekasz na nudę pomiędzy wykładami? Wykup dla siebie najlepszy pakiet telewizji online i oglądaj ulubione seriale, gdzie chcesz i jak długo chcesz, a na dodatek bez uciążliwych reklam!

Antena online

Antena online — dostęp do ulubionych programów gdziekolwiek jesteś

Chcesz zobaczyć premierowy odcinek serialu, ale nie ma Cię w domu? Lubisz oglądać kultowe seriale kryminalne albo programy rozrywkowe w jakości HD, jednak najczęściej emitują je o niewygodnych dla Ciebie porach? Otrzymaj dostęp do telewizji internetowej na żywo, 24h na dobę. Antena TV to kanał skierowany do całych rodzin. Dostarcza nie tylko rozrywkę, ale też szeroko pojętą informację, a nawet edukuje, na przykład w dziedzinie zdrowego trybu życia. W ofercie programowej znajdują się seriale, edukacyjne i familijne filmy, a także wartościowe dokumenty. Sprawdź, jak i oglądaj swój ulubiony program dostępny na Antena!

Poznaj nowy wymiar telewizji — dowiedz się, dlaczego warto

Nie wiesz, gdzie oglądać seriale na Antena? Wybierz naszą telewizję online bez dodatkowych reklam i jakichkolwiek ograniczeń! Obecnie ogromną popularnością cieszy się telewizja online, która jest alternatywą dla tradycyjnej telewizji naziemnej, satelitarnej lub kablówki. Taką telewizję masz zawsze pod ręką! Sprawdź, jakie to proste.
Decydując się na dowolny pakiet, zyskujesz mnóstwo korzyści:

jedno konto dla wszystkich członków rodziny - w ramach jednego pakietu można oglądać seriale i filmy nawet na 3 urządzeniach jednocześnie — koniec z kłótniami o pilota,

możliwość dostępu do telewizji bez podpisywania wiążącej umowy - dostęp do telewizji internetowej możesz anulować w każdej chwili, zamawiasz, którą możesz usunąć, kiedy chcesz,

dostęp do ulubionych programów z każdej lokalizacji na terenie całej Polski - wystarczy, że Twoje urządzenie spełnia wymagania techniczne i ma połączenie internetowe,

obietnica najlepszej jakości obrazu i dźwięku - telewizja online to przyjemność oglądania ze względu na najwyższą rozdzielczość obrazu i nieskazitelny dźwięk.

brak konieczności montażu satelity czy dekodera - TV internetowa zapewnia transmisję tradycyjnych kanałów telewizyjnych przez internet w czasie nadawania programu, dzięki technologii strumieniowania,

oferta dopasowana do indywidualnej osoby - wybierz pakiet, który spełnia Twoje potrzeby i otrzymaj dostęp do programów, na których najbardziej Ci zależy,

Jak oglądać Antena online? Zobacz, jakie to proste!

Już w kilka chwil możesz odblokować dostęp do telewizji online! Wystarczy, że masz dostęp do internetu i dysponujesz odpowiednim sprzętem. Dzięki temu telewizja online będzie działać dokładnie tam, gdzie jesteś! Przekonaj się, że telewizja internetowa jest na wyciągnięcie ręki.

Antena online

Komputery stacjonarne i laptopy

Pierwszym sposobem korzystania z telewizji online jest oglądanie telewizji korzystając z wyszukiwarki na swoim laptopie albo komputerze.

Telefony i tablety

Wystarczy, że pobierzesz apkę ze Sklepu Play i możesz komfortowo korzystać z telewizji.

Urządzenia mobilne z Android TV

Telewizję online można oglądać na smartfonach z systemem Android lub na Android TV. W planach mamy też stworzenie aplikacji dostępnej na App Store, a finalnie będzie ona działać na każdym urządzeniu mobilnym lub dużym ekranie.

Antena stream — dostęp do najpopularniejszych produkcji TV:

Porządek musi być, Kabaretowy Szał, Tajne akta UFO, Łowcy skarbów, Celnicy, Zoo w Edynburgu – od kuchni.

Antena online

Antena na żywo — telewizja bez ukrytych kosztów

Koniec pakowania się w długoterminowe umowy! Nasza telewizja internetowa polega na comiesięcznej subskrypcji, dlatego, gdy chcesz zrezygnować z oglądania programów, nic nie stoi na przeszkodzie. Zostajesz tak długo, jak chcesz. To Ty podejmujesz decyzję o tym, kiedy opłacasz tv i korzystasz bez ograniczeń, a kiedy zamrażasz płatność.

Antena online
Abonament na telewizję online polega na płatności cyklicznej czy jednorazowej — bez dodatkowych zobowiązań. Jakie są metody płatności? Umożliwiamy podpięcie swojej karty — dzięki temu nie przegapisz terminu płatności za kolejny miesiąc, aby przedłużyć pakiet. Akceptujemy także szybką płatność BLIKiem. Wybierz sposób, który jest dla Ciebie wygodny.

Gdzie mogę oglądać transmisję internetową Antena online bez przerw na reklamy?

Telewizja online działa tylko na terenie Polski. Będąc w Polsce, możesz korzystać z telewizji internetowej do woli! Szczególnie przydatne okazuje się to w wynajmowanych mieszkaniach, gdzie montaż anteny satelitarnej byłby sporym wyzwaniem.

Jeszcze dziś sprawdź telewizję online za darmo! Oferujemy możliwość bezpłatnego oglądania telewizji przez 10 minut. Przetestuj działanie naszej platformy i zobacz, że to rozwiązanie idealne w Twojej sytuacji.

Antena online