Oglądaj ulubione seriale w czasie rzeczywistym bez różnicy, gdzie obecnie się znajdujesz!

Polsat online

Często jesteś w trasie, Czekasz w kolejce do lekarza, a może prowadzisz studenckie życie i nudzi Ci się w przerwie między zajęciami? Wykup dla siebie najlepszy pakiet telewizji online i oglądaj najpopularniejsze programy rozrywkowe i nie tylko, gdzie chcesz i jak długo chcesz, a dodatkowo bez uciążliwych reklam!

Polsat online

Polsat online — dostęp do najpopularniejszych talk-show tam, gdzie chcesz

Chcesz obejrzeć najnowszy odcinek serialu, ale nie ma Cię w domu? Uwielbiasz oglądać seriale kryminalne lub programy telewizyjne, jednak najczęściej emitują je wtedy, gdy nie ma Cię przed telewizorem? A może właśnie leci mecz Twojego ulubionego zespołu i nie możesz tego przepuścić? Otrzymaj dostęp do telewizji online na żywo, bez ograniczeń. Przekonaj się, jakie to proste i oglądaj swój ulubiony program na żywo emitowany na Polsat HD w czasie rzeczywistym! Telewizja internetowa cieszy się wielką popularnością i daje możliwość korzystania w dowolnej chwili i na dowolnym urządzeniu (także urządzeniach mobilnych). Przekonaj się sam.

Poznaj nowoczesną telewizję online — oglądaj przez internet

Nie wiesz, jak oglądać seriale na Polsat HD? Wykup dostęp do naszej telewizji online bez reklam i jakichkolwiek ograniczeń! Obecnie na popularności zyskuje internetowa TV, która jest alternatywą dla tradycyjnej telewizji naziemnej, satelitarnej lub kablowej. Taką telewizję masz pod ręką przez całą dobę! Przekonaj się, jakie to proste. Oglądaj na urządzeniach z systemem Android lub iOS. Wybierając jeden z dostępnych pakietów, otrzymujesz wiele korzyści:

jedno konto dla całej rodziny - w ramach usługi można oglądać seriale i filmy nawet na 3 różnych urządzeniach naraz — zarówno na małym, jak i dużym ekranie oraz w domu czy w podróży,

dostęp do telewizji bez podpisywania długoterminowej umowy - dostęp do telewizji internetowej możesz anulować w dowolnej chwili, płacisz za, którą możesz usunąć, kiedy chcesz,

możliwość oglądania ulubionych programów na żywo z dowolnego miejsca na terenie Polski - wystarczy, że Twoje urządzenie spełnia wymagania techniczne i ma połączenie internetowe,

obietnica wysokiej jakości obrazu i dźwięku - telewizja online to komfort oglądania ze względu na najwyższą rozdzielczość obrazu i nieskazitelny dźwięk.

brak konieczności montażu satelity lub dekodera - TV online zapewnia transmisję na żywo tradycyjnych kanałów telewizyjnych przez internet podczas nadawania programu, dzięki technologii strumieniowania,

oferta dostosowana do Klienta - wybierz pakiet, który spełnia Twoje oczekiwania i otrzymaj dostęp do programów, na których najbardziej Ci zależy,

Jak oglądać Polsat online? Zobacz, jakie to proste!

Już w kilka chwil możesz włączyć dostęp do telewizji internetowej! Wystarczy, że masz połączenie internetowe i dysponujesz wymaganym sprzętem. Dzięki temu telewizja internetowa będzie działać dokładnie tam, gdzie chcesz! Przekonaj się, że telewizja internetowa jest na wyciągnięcie ręki. Gwarantujemy najlepszą jakość wideo oraz audio.

Polsat online

Komputery stacjonarne i laptopy

Pierwszym sposobem korzystania z telewizji online jest oglądanie telewizji korzystając z wyszukiwarki na swoim laptopie albo komputerze.

Telefony i tablety

Wystarczy, że pobierzesz apkę z Google Play i możesz wygodnie oglądać telewizję.

Urządzenia mobilne z Android TV

Telewizję online można oglądać na telefonach z Androidem albo na Android TV. W planach mamy też stworzenie aplikacji dostępnej na iPhone, a finalnie będzie ona działać na każdym urządzeniu mobilnym.

Polsat stream — dostęp do najlepszych produkcji TV:

Trudne sprawy, Top Chef, Wydarzenia, Pierwsza miłość, Na ratunek 112, Gliniarze, Dlaczego ja?.

program Polsat online

Polsat na żywo — telewizja online bez wiążącej umowy

Koniec podpisywania długotrwałych umów! Nasza telewizja internetowa polega na comiesięcznej subskrypcji, dlatego, jeśli chcesz zrezygnować z korzystania z telewizji, nic nie stoi na przeszkodzie. Zostajesz tak długo, jak chcesz. To Ty podejmujesz decyzję o tym, kiedy opłacasz tv i oglądasz bez ograniczeń, a kiedy odwołujesz przelewanie środków. Zastanawiasz się nad telewizją online na żywo? Nie czekaj. Otrzymujesz od nas całkowitą swobodę w korzystaniu z telewizji - oferta jest w pełni elastyczna i dopasowana do Twoich potrzeb. Załóż swoje konto i korzystaj do woli!

Polsat online

Subskrypcja polega na płatności cyklicznej albo jednorazowej — bez wiążącej umowy długoterminowej.
Jakie są sposoby płatności? Umożliwiamy podpięcie swojej karty — dzięki temu nie przegapisz terminu płatności za kolejny miesiąc, aby przedłużyć ofertę. Akceptujemy także szybką płatność za pomocą BLIK. Zdecyduj się na sposób, który jest dla Ciebie najbardziej komfortowy. Dzięki temu będziesz mieć dostęp do wszystkich usługi i funkcjonalności naszej aplikacji.

Gdzie mogę oglądać transmisję internetową Polsat online bez przerw na reklamy?

Telewizja internetowa działa tylko na terenie Polski. Będąc w kraju, możesz korzystać z telewizji internetowej bez limitu! Zwłaszcza przydatne jest to w wynajmowanych mieszkaniach, gdzie instalacja satelity byłaby sporym kłopotem.

Jeszcze dziś sprawdź działanie programów tv za darmo! Dajemy Ci możliwość bezpłatnego oglądania telewizji przez 10 minut. Sprawdź działanie naszej aplikacji i zobacz, że to rozwiązanie doskonałe dla Ciebie. Wybierz interesujący Cię pakiet naszej telewizji i oglądaj też inne programy - również z Grupy Polsat i nie tylko.

Polsat online

Sprawdź też inne kanały, które są dostępne na naszym portalu: