Oglądaj ulubione seriale bez różnicy, gdzie jesteś!

13 TV online

Podróżujesz, siedzisz u lekarza w poczekalni, a może jesteś studentem i nudzi Ci się w przerwie między wykładami? Włącz subskrypcję wybranego pakietu telewizji internetowej i oglądaj ulubione programy, gdzie chcesz i jak długo chcesz, a na dodatek bez uciążliwych reklam!

13 TV online

13 TV online — dostęp do ulubionych talk-show gdziekolwiek jesteś

Chcesz zobaczyć najnowszy odcinek tv show, ale nie ma Cię w domu? Uwielbiasz oglądać programy tematyczne, ale zazwyczaj emitują je o niewygodnych dla Ciebie porach? Kanał nadaje również "Zapasy z Supronem", czyli program, którego prowadzących jest jeden z najlepszych zapaśników Andrzeja Suprona. Kanał emituje również program "Demokracja" - propozycja dla kobiet, tematyka: biznes. Zyskaj dostęp do telewizji online na żywo, bez ograniczeń. Sprawdź, jak i oglądaj swój ulubiony program emitowany na 13 TV!

Odkryj nowoczesną telewizję online — to się zwyczajnie opłaca

Zastanawiasz się nad tym, gdzie oglądać filmy na 13 TV? Wykup dostęp do naszej telewizji online bez reklam i jakichkolwiek ograniczeń! Aktualnie ogromną popularnością cieszy się internetowa TV, która jest alternatywą dla klasycznej telewizji naziemnej, satelitarnej czy kablowej. Taką telewizję masz pod ręką non stop! Sprawdź, jakie to wygodne.
Decydując się na dowolny pakiet, otrzymujesz mnóstwo korzyści:

jeden profil dla wszystkich członków rodziny - w ramach jednego pakietu można oglądać seriale i filmy nawet na 3 urządzeniach w tym samym czasie — koniec z kłótniami o wybór kanału,

możliwość dostępu do telewizji bez podpisywania długoterminowej umowy - dostęp do telewizji internetowej możesz anulować w dowolnej chwili, wykupujesz subskrypcję, którą możesz anulować, kiedy chcesz,

dostęp do ulubionych programów z dowolnego miejsca w Polsce - wystarczy, że Twój telefon spełnia warunki i ma połączenie z internetem,

obietnica najlepszej jakości HD grafiki i dźwięku - internetowa telewizja to przyjemność oglądania ze względu na wysoką rozdzielczość obrazu i nieskazitelny dźwięk.

brak konieczności instalacji satelity czy dekodera - TV internetowa zapewnia transmisję tradycyjnych kanałów telewizyjnych przez internet w czasie nadawania programu, dzięki metodzie strumieniowania,

oferta dopasowana do indywidualnej osoby - wybierz pakiet, który spełnia Twoje potrzeby i zyskaj dostęp do programów, na których przede wszystkim Ci zależy,

Jak oglądać 13 TV online? Telewizja na ulubionym urządzeniu!

Już w kilka chwil możesz odblokować dostęp do telewizji online! Wystarczy, że masz połączenie internetowe i dysponujesz odpowiednim sprzętem. Dzięki temu telewizja internetowa będzie działać dokładnie tam, gdzie jesteś! Dowiedz się, że telewizja internetowa jest w zasięgu Twojej ręki.

13 TV online

Komputery stacjonarne i laptopy

Telewizję online możesz oglądać korzystając z wyszukiwarki na swoim laptopie lub komputerze.

Smartfony i tablety

Wystarczy, że pobierzesz apkę z Google Play i możesz wygodnie oglądać telewizję.

Urządzenia mobilne z Android TV

Internetową TV można oglądać na smartfonach z systemem Android lub na Android TV. W planach mamy też stworzenie aplikacji dostępnej na iPhone, a docelowo będzie ona działać na każdym urządzeniu mobilnym.

13 TV stream — dostęp do najpopularniejszych produkcji TV:

Zawód aktor, Zawodowy Detektyw, Lunch kuchnia, Abu, Adrenalina, Lejdis&Gentleman, Sztuka kochania.

13 TV online

13 TV na żywo — telewizja bez wiążącej umowy

Koniec pakowania się w wiążące umowy! Nasza telewizja internetowa polega na subskrypcji, która odnawia się co miesiąc, dlatego, jeśli chcesz zrezygnować z oglądania programów, nie będzie żadnego problemu. Zostajesz tak długo, jak chcesz. To Ty decydujesz, kiedy opłacasz tv i korzystasz bez ograniczeń, a kiedy zamrażasz przelew pieniędzy.

13 TV online
Subskrypcja polega na płatności cyklicznej czy jednorazowej — bez wiążącej umowy długoterminowej. Jakie są metody płatności? Możliwe jest podpięcie swojej karty — dzięki temu nie przegapisz terminu płatności za kolejny miesiąc, aby przedłużyć ofertę. Akceptujemy także szybką płatność za pomocą BLIK. Zdecyduj się na sposób, który jest dla Ciebie wygodny.

Gdzie mogę oglądać transmisję internetową 13 TV online bez przerw na reklamy?

Telewizja online działa tylko na terenie Polski. Będąc w kraju, możesz korzystać z telewizji internetowej do woli! Szczególnie przydatne okazuje się to w wynajmowanych mieszkaniach, gdzie montaż anteny satelitarnej byłby sporym wyzwaniem.

Już teraz sprawdź telewizję online za darmo! Oferujemy możliwość bezpłatnego korzystania z telewizji przez 10 minut. Wypróbuj działanie naszej platformy i przekonaj się, że to rozwiązanie idealne w Twoim przypadku.

13 TV online

Sprawdź również pozostałe kanały, które są dostępne w naszej ofercie: