Oglądaj ulubione programy bez znaczenia, gdzie obecnie się znajdujesz!

Esport online

Często jesteś w trasie, czekasz u lekarza, a może prowadzisz studenckie życie i narzekasz na nudę pomiędzy zajęciami? Włącz subskrypcję wybranego pakietu telewizji online i oglądaj najpopularniejsze programy, gdzie chcesz i to bez ograniczeń, a na dodatek bez uciążliwych reklam!

Esport online

Esport online — dostęp do ulubionych talk-show na wyciągnięcie ręki

Chcesz obejrzeć najnowszy odcinek programu, ale nie ma Cię w domu? Uwielbiasz oglądać programy rozrywkowe, które związane są ze sportem elektronicznym, ale zwykle emitują je o niewygodnych dla Ciebie porach?  Zyskaj dostęp do internetowej tv w czasie rzeczywistym, bez ograniczeń. Esport to pierwsza w kraju telewizja dla graczy e-sportowych, która nadaje przez całą dobę. Przekonaj się, jakie to proste - wkrocz do świata e-sportu i oglądaj swój ulubiony program dostępny na Esport!

Odkryj nowoczesną telewizję online — dowiedz się, dlaczego warto

Nie wiesz, jak oglądać seriale na Esport? Wykup dostęp do naszej telewizji online bez reklam i jakichkolwiek ograniczeń! Obecnie ogromną popularnością cieszy się telewizja internetowa, która jest alternatywą dla klasycznej telewizji naziemnej, satelitarnej czy kablówki. Taką telewizję masz zawsze w zasięgu ręki! Zobacz, jakie to proste.
Wybierając jeden z dostępnych pakietów, otrzymujesz wiele korzyści:

jeden profil dla całej rodziny - w ramach jednego pakietu można oglądać programy nawet na 3 urządzeniach naraz — koniec ze starciami o wybór kanału,

dostęp do telewizji bez zawierania wiążącej umowy - dostęp do telewizji internetowej możesz anulować w każdej chwili, wykupujesz subskrypcję, którą możesz anulować, kiedy chcesz,

dostęp do ulubionych kanałów z każdego miejsca w kraju - wystarczy, że Twoje urządzenie spełnia wymagania i ma dostęp do internetu,

gwarancja wysokiej jakości obrazu i dźwięku - telewizja online to przyjemność oglądania ze względu na wysoką rozdzielczość obrazu i doskonały dźwięk.

brak konieczności instalacji anteny satelitarnej albo dekodera - TV internetowa zapewnia transmisję tradycyjnych programów telewizyjnych przez internet w czasie nadawania programu, dzięki metodzie strumieniowania,

pakiet dopasowany do Klienta - wybierz pakiet, który spełnia Twoje oczekiwania i zyskaj dostęp do programów, na których najbardziej Ci zależy,

Jak oglądać Esport online? Już w kilka minut odblokuj dostęp!

Już w kilka chwil możesz odblokować dostęp do telewizji internetowej! Wystarczy, że masz połączenie internetowe i masz odpowiedni sprzęt. Dzięki temu telewizja online będzie działać dokładnie tam, gdzie chcesz! Dowiedz się, że telewizja internetowa jest na wyciągnięcie ręki.

Esport online

Komputery stacjonarne i laptopy

Pierwszym sposobem korzystania z telewizji online jest oglądanie jej korzystając z wyszukiwarki na swoim laptopie lub komputerze.

Smartfony i tablety

Wystarczy, że pobierzesz aplikację ze Sklepu Play i możesz wygodnie oglądać telewizję.

Urządzenia mobilne z Android TV

Telewizję online można oglądać na telefonach z Androidem lub na Android TV. W planach mamy też stworzenie aplikacji dostępnej na telefony z systemem iOS, a finalnie będzie ona działać na każdym urządzeniu mobilnym.

Esport stream — dostęp do najlepszych programów TV:

Droga do prenendenta, Luźny Tuning, Veni Vidi Vici, rywalizacje League of Legends czy Counter Strike, Mistrzowskie bitwy, Pod ostrzałem, Board News.

Esport online

Esport na żywo — telewizja bez ukrytych kosztów

Koniec podpisywania wiążących umów! Nasza telewizja online polega na comiesięcznej subskrypcji, dlatego, gdy chcesz zrezygnować z oglądania programów, nie będzie żadnego problemu. Zostajesz tak długo, jak chcesz. To Ty decydujesz, kiedy opłacasz tv i oglądasz bez ograniczeń, a kiedy odwołujesz przelewanie środków.

Esport online
Subskrypcja polega na płatności cyklicznej czy jednorazowej — bez wiążącej umowy długoterminowej. Jakie są sposoby płatności? Możliwe jest podpięcie swojej karty — dzięki temu nie musisz pamiętać o przelewaniu pieniędzy co miesiąc, aby przedłużyć pakiet. Akceptujemy także szybką płatność BLIKiem. Wybierz sposób, który jest dla Ciebie wygodny.

Gdzie mogę oglądać transmisję internetową Esport online bez reklam?

Telewizja online działa tylko na terenie Polski. Będąc w Polsce, możesz oglądać telewizję do woli! Zwłaszcza przydatne okazuje się to w mieszkaniach na wynajem, gdzie montaż anteny satelitarnej byłby sporym wyzwaniem.

Już teraz sprawdź telewizję online za free! Udostępniamy Ci możliwość bezpłatnego oglądania telewizji przez 10 minut. Wypróbuj działanie naszej aplikacji i zobacz, że to wyjście idealne w Twojej sytuacji.

Oglądaj e-sport ze swoją drużyną i docieraj do nowych graczy. Nie zostawaj w tyle i bierz udział w programach, które emituje Esport.

Esport online