Oglądaj najlepsze programy bez różnicy, gdzie obecnie się znajdujesz!

Zoom TV online

Lubisz podróżować, siedzisz u lekarza w poczekalni, a może jesteś studentem i narzekasz na nudę pomiędzy wykładami? Włącz subskrypcję wybranego pakietu telewizji internetowej i oglądaj najpopularniejsze seriale, gdzie chcesz i to bez ograniczeń, a na dodatek bez zbędnych reklam!

Zoom TV online

Zoom TV online — dostęp do ulubionych seriali tam, gdzie chcesz

Chcesz obejrzeć premierowy odcinek serialu, ale nie ma Cię w domu? Uwielbiasz oglądać seriale kryminalne lub programy telewizyjne, ale zwykle emitują je o niewygodnych dla Ciebie porach? A może teraz leci mecz Twojej ulubionej drużyny i nie możesz go przepuścić? Zyskaj dostęp do telewizji internetowej w czasie rzeczywistym, bez ograniczeń. Sprawdź, jak i oglądaj swój ulubiony program emitowany na stacji Zoom TV HD! Zoom TV to stacja telewizyjna, która m.in. przedstawia również hity polskiego kabaretu.

Odkryj nowy wymiar telewizji — sprawdź, jakie to wygodne

Nie wiesz, gdzie oglądać filmy na Zoom TV HD w internecie? Wykup dostęp do naszej telewizji online bez reklam i jakichkolwiek ograniczeń! Obecnie na popularności zyskuje internetowa TV, która jest alternatywą dla klasycznej telewizji naziemnej, satelitarnej lub kablówki. Taką telewizję masz zawsze pod ręką! Przekonaj się, jakie to proste - możliwość oglądania ulubionych programów bez dodatkowych reklam jest w zasięgu ręki.
Wybierając jeden z dostępnych pakietów, zyskujesz mnóstwo korzyści:

jeden profil dla wszystkich członków rodziny - w ramach jednego pakietu można oglądać programy nawet na 3 urządzeniach naraz — koniec z kłótniami o wybór kanału,

możliwość dostępu do telewizji bez podpisywania długoterminowej umowy - z telewizji internetowej możesz zrezygnować w każdej chwili, zamawiasz, którą możesz anulować, kiedy chcesz,

dostęp do najpopularniejszych programów z dowolnego miejsca na terenie Polski - wystarczy, że Twoje urządzenie spełnia wymagania i ma dostęp do internetu,

gwarancja wysokiej jakości HD grafiki i dźwięku - internetowa telewizja to komfort oglądania ze względu na wysoką rozdzielczość obrazu i nieskazitelny dźwięk.

brak konieczności montażu satelity lub dekodera - TV online umożliwia transmisję tradycyjnych kanałów telewizyjnych przez internet w czasie nadawania programu, dzięki funkcji strumieniowania,

oferta dopasowana do Klienta - wybierz pakiet, który spełnia Twoje potrzeby i otrzymaj dostęp do kanałów, na których najbardziej Ci zależy,

Jak oglądać kanał Zoom TV online? Już w kilka minut odblokuj dostęp!

Już w kilka chwil możesz odblokować dostęp do telewizji online! Wystarczy, że masz połączenie internetowe i dysponujesz odpowiednim sprzętem. Dzięki temu telewizja online będzie działać dokładnie tam, gdzie chcesz! Dowiedz się, że telewizja online jest na wyciągnięcie ręki.

Zoom TV online

Komputery stacjonarne i laptopy

Pierwszym sposobem korzystania z telewizji online jest oglądanie telewizji w przeglądarce na swoim laptopie lub komputerze.

Telefony i tablety

Wystarczy, że pobierzesz aplikację z Google Play i możesz wygodnie korzystać z telewizji.

Urządzenia mobilne z Android TV

Internetową TV można oglądać na smartfonach z systemem Android albo na Android TV. W niedalekiej przyszłości planujemy też zrobić aplikację dostępną na iPhone, a finalnie będzie ona działać na każdym urządzeniu mobilnym - zarówno na małym, jak i dużym ekranie.

Zoom TV stream — dostęp do najpopularniejszych programów TV:

Dom w cenie mieszkania, UFO: wojskowe biuro śledcze, 13 posterunek, M.A.S.H, I love kabaret, Świat według Bundych, Zakazana historia.

Zoom TV online

Zoom TV na żywo w internecie — telewizja bez wiążącej umowy i dodatkowych reklam

Koniec podpisywania długoterminowych umów! Nasza telewizja online polega na comiesięcznej subskrypcji, dlatego, gdy chcesz zrezygnować z oglądania programów, nic nie stoi na przeszkodzie. Jesteś tutaj tak długo, jak chcesz. To Ty podejmujesz decyzję o tym, kiedy opłacasz tv i korzystasz bez ograniczeń, a kiedy zamrażasz płatność.

Zoom TV online

Subskrypcja polega na płatności cyklicznej lub jednorazowej — bez dodatkowych zobowiązań.
Jakie są sposoby płatności? Możliwe jest podpięcie swojej karty — dzięki temu nie musisz pamiętać o przelewaniu pieniędzy co miesiąc, aby przedłużyć ofertę. Akceptujemy także szybką płatność za pomocą BLIK. Zdecyduj się na sposób, który jest dla Ciebie najbardziej komfortowy i skorzystaj z naszych usług.

Gdzie mogę oglądać transmisję internetową Zoom TV online bez reklam?

Telewizja internetowa działa tylko na terenie Polski. Będąc w kraju, możesz oglądać telewizję bez ograniczeń! Zwłaszcza przydatne okazuje się to w mieszkaniach na wynajem, gdzie montaż anteny satelitarnej byłby sporym kłopotem. Oglądaj wygodnie na swoim telefonie, laptopie, tablecie czy telewizorze.

Jeszcze dziś sprawdź naszą telewizję za free! Oferujemy możliwość bezpłatnego oglądania telewizji przez 10 minut. Skorzystaj z naszych usług. Przetestuj działanie naszej strony i zobacz, że to wyjście idealne w Twojej sytuacji.

Zoom TV online

Zobacz też pozostałe kanały, które są dostępne w naszej ofercie: