Oglądaj najpopularniejsze seriale bez znaczenia, gdzie obecnie się znajdujesz! Live stream w internecie.

Active Family online

Często jesteś w trasie, czekasz u lekarza, a może prowadzisz studenckie życie i nudzi Ci się w przerwie między zajęciami? Włącz subskrypcję wybranego pakietu telewizji online i oglądaj ulubione programy, gdzie chcesz i to bez ograniczeń, a dodatkowo bez uciążliwych reklam!

Active Family online

Active Family online — dostęp do najpopularniejszych talk-show tam, gdzie chcesz

Chcesz zobaczyć swój ulubiony program telewizyjny, ale jesteś poza domem? Uwielbiasz oglądać seriale kryminalne lub talk-show, ale zazwyczaj emitują je o niewygodnych dla Ciebie porach? A może teraz leci mecz Twojego ulubionego zespołu i nie możesz tego przepuścić? Otrzymaj dostęp do internetowej tv na żywo, 24h na dobę. Sprawdź, jak i oglądaj swój ulubiony program telewizyjny dostępny na Active Family!

Odkryj nowy wymiar telewizji — to się zwyczajnie opłaca

Zastanawiasz się nad tym, jak oglądać filmy na Active Family w internecie? Wybierz naszą telewizję online bez reklam i jakichkolwiek ograniczeń! Obecnie ogromną sławą cieszy się internetowa TV, która jest alternatywą dla tradycyjnej telewizji naziemnej, satelitarnej lub kablówki. Taką telewizję masz zawsze pod ręką! Sprawdź, jakie to proste. Twój ulubiony program TV na wyciągnięcie ręki!
Wybierając jeden z dostępnych pakietów, zyskujesz mnóstwo korzyści:

jeden profil dla wszystkich członków rodziny - w ramach jednego pakietu można oglądać dowolny program TV nawet na 3 urządzeniach jednocześnie — koniec z kłótniami o pilota,

możliwość dostępu do telewizji bez zawierania wiążącej umowy - z telewizji internetowej możesz zrezygnować w dowolnej chwili, wykupujesz subskrypcję, którą możesz anulować, kiedy chcesz,

dostęp do ulubionych programów z każdej lokalizacji w kraju - wystarczy, że Twoje urządzenie spełnia wymagania i ma połączenie z internetem,

obietnica najlepszej jakości grafiki i dźwięku - telewizja online to komfort oglądania ze względu na najwyższą rozdzielczość obrazu i doskonały dźwięk.

brak konieczności instalacji anteny satelitarnej albo dekodera - TV internetowa umożliwia transmisję tradycyjnych programów telewizyjnych przez internet podczas emisji programu, dzięki metodzie strumieniowania,

oferta dostosowana do Klienta - wybierz pakiet, który spełnia Twoje potrzeby i otrzymaj dostęp do programów w internecie, na których przede wszystkim Ci zależy,

Jak oglądać Active Family online? Już w kilka minut odblokuj dostęp!

Już w parę minut możesz włączyć dostęp do telewizji internetowej! Wystarczy, że masz połączenie internetowe i masz wymagany sprzęt. Dzięki temu telewizja online będzie działać właśnie tam, gdzie chcesz! Przekonaj się, że telewizja internetowa jest w zasięgu Twojej ręki.

Active Family online

Komputery stacjonarne i laptopy

Telewizję online możesz oglądać w przeglądarce na swoim laptopie albo komputerze.

Telefony i tablety

Wystarczy, że ściągniesz aplikację z Google Play i możesz komfortowo korzystać z telewizji.

Urządzenia mobilne z Android TV

Internetową TV można oglądać na telefonach z Androidem lub na Android TV. W planach mamy też stworzenie aplikacji dostępnej na telefony z systemem iOS, a finalnie będzie ona działać na wszystkich urządzeniach mobilnych.

Active Family stream — dostęp do najlepszych programów TV:

Słynne wypadki lotnicze, Moontalk, Family Feud, 101 prawie tragedii, Robota w LEGO, Wielkie Oczy.

Active Family online

Active Family na żywo — telewizja bez ukrytych kosztów

Koniec pakowania się w wiążące umowy! Nasza telewizja internetowa polega na subskrypcji, która odnawia się co miesiąc, dlatego, jeśli chcesz zrezygnować z oglądania programów, nic nie stoi na przeszkodzie. Zostajesz tak długo, jak chcesz. To Ty podejmujesz decyzję o tym, kiedy płacisz i oglądasz bez limitu, a kiedy odwołujesz przelew pieniędzy.

Active Family online
Subskrypcja polega na płatności cyklicznej albo jednorazowej — bez dodatkowych zobowiązań. Jakie są sposoby płatności? Umożliwiamy podpięcie swojej karty — dzięki temu nie przegapisz terminu płatności za kolejny miesiąc, aby przedłużyć ofertę. Akceptujemy także szybką płatność za pomocą BLIK. Zdecyduj się na sposób, który jest dla Ciebie najbardziej komfortowy.

Gdzie mogę oglądać transmisję internetową Active Family online bez przerw na reklamy?

Telewizja online działa tylko na terenie Polski. Będąc w kraju, możesz korzystać z telewizji internetowej do woli! Zwłaszcza przydatne jest to w mieszkaniach na wynajem, gdzie instalacja satelity byłaby sporym wyzwaniem.

Już teraz sprawdź działanie programów tv za free! Udostępniamy Ci możliwość bezpłatnego korzystania z telewizji przez 10 minut. Przetestuj działanie naszej platformy i zobacz, że to wyjście doskonałe w Twojej sytuacji.

Active Family online

Zobacz też inne kanały, które są dostępne w naszej ofercie: