Oglądaj ulubione filmy bez różnicy, gdzie obecnie się znajdujesz!

Tele 5 online

Podróżujesz, Czekasz w kolejce do lekarza, a może prowadzisz studenckie życie i narzekasz na nudę pomiędzy zajęciami? Wykup wybrany pakiet telewizji internetowej i oglądaj ulubione programy, gdzie chcesz i jak długo chcesz, a na dodatek bez uciążliwych reklam!

Tele 5 online

Tele 5 online — dostęp do najpopularniejszych talk-show tam, gdzie chcesz

Chcesz zobaczyć premierowy odcinek serialu, ale nie ma Cię w domu? Lubisz oglądać programy o charakterze rozrywkowym lub talk-show, jednak zwykle emitują je o niewygodnych dla Ciebie porach? Tele 5 to kanał, który można oglądać w niemieckiej telewizji cyfrowej, ale Ty od teraz możesz oglądać programy, które emituje. Otrzymaj dostęp do internetowej tv na żywo, 24h na dobę. Sprawdź, jak i oglądaj swój ulubiony program dostępny na Tele 5!

Odkryj nowoczesną telewizję online — oglądaj przez internet

Zastanawiasz się nad tym, jak oglądać programy na Tele 5? Wybierz naszą telewizję online bez reklam i jakichkolwiek ograniczeń! Obecnie na popularności zyskuje telewizja online, która jest alternatywą dla klasycznej telewizji naziemnej, satelitarnej czy kablówki. Taką telewizję masz zawsze w zasięgu ręki! Zobacz, jakie to proste.
Wybierając jeden z dostępnych pakietów, otrzymujesz wiele korzyści:

jeden profil dla całej rodziny - w ramach usługi można oglądać programy nawet na 3 urządzeniach naraz — koniec ze starciami o wybór kanału,

możliwość dostępu do telewizji bez podpisywania długoterminowej umowy - z telewizji internetowej możesz zrezygnować w każdej chwili, wykupujesz subskrypcję, którą możesz anulować, kiedy chcesz,

dostęp do najpopularniejszych programów z każdej lokalizacji w Polsce - wystarczy, że Twój laptop spełnia wymagania i ma połączenie z internetem,

gwarancja wysokiej jakości HD grafiki i dźwięku - telewizja online to przyjemność oglądania ze względu na wysoką rozdzielczość obrazu i nieskazitelny dźwięk.

brak konieczności montażu anteny satelitarnej albo dekodera - TV internetowa umożliwia transmisję tradycyjnych programów telewizyjnych przez internet w czasie emisji programu, dzięki metodzie strumieniowania,

oferta dopasowana do Klienta - wybierz pakiet, który spełnia Twoje oczekiwania i zyskaj dostęp do programów, na których najbardziej Ci zależy,

Jak oglądać Tele 5 online? Zobacz, jakie to proste!

Już w kilka chwil możesz uruchomić dostęp do telewizji internetowej! Wystarczy, że masz dostęp do internetu i dysponujesz wymaganym sprzętem. Dzięki temu telewizja online będzie działać właśnie tam, gdzie jesteś! Dowiedz się, że telewizja internetowa jest na wyciągnięcie ręki.

Tele 5 online

Komputery stacjonarne i laptopy

Pierwszym sposobem korzystania z telewizji online jest oglądanie jej korzystając z wyszukiwarki na swoim laptopie lub komputerze.

Telefony i tablety

Wystarczy, że pobierzesz apkę z Google Play i możesz wygodnie korzystać z telewizji.

Urządzenia mobilne z Android TV

Telewizję online można oglądać na telefonach z Androidem lub na Android TV. W niedalekiej przyszłości planujemy też zrobić aplikację dostępną na App Store, a docelowo będzie ona działać na każdym urządzeniu mobilnym.

Tele 5 stream — dostęp do najlepszych programów TV:

Śpiewające Brzdące, Beo i Peo, Mróweczki z bajeczki, Simba lwi Krów, Rozbitkowie, To nie miało tak być.

Tele 5 online

Tele 5 na żywo — telewizja bez ukrytych kosztów

Koniec pakowania się w wiążące umowy! Nasza telewizja internetowa polega na subskrypcji, która odnawia się co miesiąc, dlatego, jeśli chcesz zrezygnować z korzystania z telewizji, nic nie stoi na przeszkodzie. Jesteś tutaj tak długo, jak chcesz. To Ty podejmujesz decyzję o tym, kiedy płacisz i oglądasz bez ograniczeń, a kiedy odwołujesz przelewanie środków.

Tele 5 online
Subskrypcja polega na płatności cyklicznej albo jednorazowej — bez dodatkowych zobowiązań. Jakie są metody płatności? Możliwe jest podpięcie swojej karty — dzięki temu nie przegapisz terminu płatności za kolejny miesiąc, aby przedłużyć ofertę. Akceptujemy także szybką płatność BLIKiem. Zdecyduj się na sposób, który jest dla Ciebie wygodny.

Gdzie mogę oglądać transmisję internetową Tele 5 online bez reklam?

Telewizja online działa tylko na terenie Polski. Będąc w Polsce, możesz oglądać telewizję bez limitu! Szczególnie przydatne jest to w wynajmowanych mieszkaniach, gdzie instalacja satelity byłaby sporym wyzwaniem.

Już teraz sprawdź telewizję online za free! Dajemy Ci możliwość bezpłatnego oglądania telewizji przez 10 minut. Wypróbuj działanie naszej aplikacji i zobacz, że to rozwiązanie doskonałe w Twojej sytuacji.

Tele 5 online