Oglądaj ulubione programy bez znaczenia, gdzie obecnie się znajdujesz!

Filmax online

Podróżujesz, czekasz u lekarza, a może prowadzisz studenckie życie i nudzi Ci się w przerwie między zajęciami? Włącz subskrypcję wybranego pakietu telewizji internetowej i oglądaj ulubione seriale, gdzie chcesz i to bez ograniczeń, a dodatkowo bez uciążliwych reklam!

Filmax online

Filmax online — dostęp do najpopularniejszych talk-show gdziekolwiek jesteś

Chcesz zobaczyć długo oczekiwany film, ale nie ma Cię w domu? Uwielbiasz oglądać filmy o różnej tematyce, jednak zwykle emitują je wtedy, gdy nie ma Cię przed telewizorem?  Zyskaj dostęp do internetowej tv na żywo, bez ograniczeń. Sprawdź, jak i oglądaj swój ulubiony program dostępny na Filmax!

Odkryj nowy wymiar telewizji — dowiedz się, dlaczego warto

Zastanawiasz się nad tym, jak oglądać ulubione programy na Filmax? Wykup dostęp do naszej telewizji online bez reklam i jakichkolwiek ograniczeń! Obecnie ogromną sławą cieszy się internetowa TV, która jest alternatywą dla klasycznej telewizji naziemnej, satelitarnej czy kablówki. Taką telewizję masz zawsze na wyciągnięcie ręki! Zobacz, jakie to proste.
Decydując się na dowolny pakiet, zyskujesz mnóstwo korzyści:

jedno konto dla całej rodziny - w ramach usługi można oglądać seriale i filmy nawet na 3 urządzeniach naraz (na telefonie, na tablecie, na laptopie czy też dużym ekranie) — koniec z kłótniami o pilota,

dostęp do telewizji bez zawierania wiążącej umowy - dostęp do telewizji internetowej możesz anulować w każdej chwili, zamawiasz, którą możesz usunąć, kiedy chcesz,

dostęp do ulubionych programów z każdego miejsca w Polsce - wystarczy, że Twoje urządzenie spełnia warunki i ma połączenie z internetem,

obietnica najlepszej jakości grafiki i dźwięku - telewizja online to przyjemność oglądania ze względu na najwyższą rozdzielczość obrazu i doskonały dźwięk.

brak konieczności instalacji satelity albo dekodera - TV online zapewnia transmisję tradycyjnych kanałów telewizyjnych przez internet w czasie nadawania programu, dzięki funkcji strumieniowania,

pakiet dopasowany do indywidualnej osoby - wybierz pakiet, który spełnia Twoje oczekiwania i otrzymaj dostęp do kanałów, na których przede wszystkim Ci zależy,

Jak oglądać Filmax online? Zobacz, jakie to proste!

Już w parę minut możesz uruchomić dostęp do telewizji online! Wystarczy, że masz dostęp do internetu i dysponujesz odpowiednim sprzętem. Dzięki temu telewizja internetowa będzie działać właśnie tam, gdzie chcesz! Przekonaj się, że telewizja online jest w zasięgu Twojej ręki.

Filmax online

Komputery stacjonarne i laptopy

Pierwszym sposobem korzystania z telewizji online jest oglądanie jej w przeglądarce na swoim laptopie lub komputerze.

Smartfony i tablety

Wystarczy, że ściągniesz apkę ze Sklepu Play i możesz komfortowo korzystać z telewizji.

Urządzenia mobilne z Android TV

Telewizję online można oglądać na smartfonach z systemem Android albo na Android TV. W niedalekiej przyszłości planujemy też zrobić aplikację dostępną na iPhone, a finalnie będzie ona działać na wszystkich urządzeniach mobilnych.

Filmax stream — dostęp do najpopularniejszych programów TV:

Kozetka, Zawodowiec amator, Bonanza, Zameldowani, Zoooo – praktykanci, Kuchnia na dziko.

Filmax online

Filmax na żywo — telewizja internetowa bez ukrytych kosztów

Koniec pakowania się w długotrwałe umowy! Nasza telewizja online polega na subskrypcji, która odnawia się co miesiąc, dlatego, gdy chcesz zrezygnować z oglądania ulubionych programów, nic nie stoi na przeszkodzie. Zostajesz tak długo, jak chcesz. To Ty podejmujesz decyzję o tym, kiedy płacisz i korzystasz bez limitu, a kiedy odwołujesz przelew pieniędzy.

Filmax online
Subskrypcja polega na płatności cyklicznej albo jednorazowej — bez wiążącej umowy długoterminowej. Jakie są sposoby płatności? Umożliwiamy podpięcie swojej karty — dzięki temu nie musisz pamiętać o przelewaniu pieniędzy co miesiąc, aby przedłużyć pakiet. Akceptujemy także szybką płatność BLIKiem. Wybierz sposób, który jest dla Ciebie wygodny.

Gdzie mogę oglądać transmisję internetową Filmax online bez reklam?

Telewizja online działa tylko na terenie Polski. Będąc w Polsce, możesz oglądać telewizję bez ograniczeń! Zwłaszcza przydatne okazuje się to w wynajmowanych mieszkaniach, gdzie instalacja satelity byłaby sporym wyzwaniem. Oglądaj ulubione programy bez dodatkowych reklam.

Jeszcze dziś sprawdź działanie ulubionych programów tv za free! Udostępniamy Ci możliwość bezpłatnego korzystania z telewizji przez 10 minut. Wypróbuj działanie naszej platformy i zobacz, że to rozwiązanie doskonałe w Twojej sytuacji.

Filmax online

Sprawdź też pozostałe kanały, które są dostępne w naszej ofercie: