Oglądaj najlepsze programy, filmy i seriale na żywo bez znaczenia, gdzie właśnie jesteś!

TVP 1 online

Często jesteś w trasie, siedzisz u lekarza w poczekalni, a może jesteś studentem i narzekasz na nudę pomiędzy wykładami? Wykup dla siebie najlepszy pakiet telewizji online i oglądaj na żywo najpopularniejsze programy i seriale, gdzie chcesz, a na dodatek bez uciążliwych reklam!

TVP 1 online

Oglądaj TVP 1 online na żywo — dostęp do najpopularniejszych seriali tam, gdzie chcesz i to bez reklam

Chcesz zobaczyć najnowszy odcinek serialu, ale jesteś poza domem? Uwielbiasz oglądać seriale kryminalne i filmy albo programy talk-show, ale zwykle emitują je wtedy, gdy nie ma Cię przed telewizorem? A może właśnie leci mecz Twojego ulubionego zespołu i nie chcesz tego przepuścić? Zyskaj dostęp do internetowej tv w czasie rzeczywistym, bez reklam. Sprawdź, jak i oglądaj swój ulubiony program dostępny na TVP 1 w internecie, w czasie rzeczywistym!

Poznaj nowy wymiar telewizji — oglądaj TVP wygodnie przez internet bez reklam

Nie wiesz, gdzie oglądać programy na TVP 1? Wykup dostęp do naszej telewizji online bez reklam i jakichkolwiek ograniczeń! Aktualnie ogromną sławą cieszy się telewizja internetowa, która jest alternatywą dla klasycznej telewizji naziemnej, satelitarnej lub kablowej. Taką telewizję masz zawsze na wyciągnięcie ręki - w internecie! Zobacz, jakie to proste i oglądaj na żywo wybrane programy na TVP. Transmisja w wysokiej jakości audio oraz wideo! Odblokuj dostęp do telewizji, aby oglądać kanały na żywo.
Decydując się na dowolny pakiet, otrzymujesz wiele korzyści:

jeden profil dla wszystkich członków rodziny - w ramach usługi można oglądać programy nawet na 3 urządzeniach w tym samym czasie — koniec z kłótniami o wybór kanału. Oglądaj na żywo to, co chcesz. Możesz oglądać swoje ulubione programy na TVP bez różnicy, gdzie jesteś, w czasie rzeczywistym!

dostęp do telewizji w internecie bez zawierania długoterminowej umowy - z telewizji online możesz zrezygnować w dowolnej chwili, płacisz za, którą możesz anulować w dowolnym momencie,

dostęp do ulubionych programów z każdego miejsca w Polsce - wystarczy, że Twoje urządzenie spełnia wymagania techniczne i ma dostęp do internetu,

gwarancja najlepszej jakości obrazu i dźwięku - telewizja online to komfort oglądania ze względu na najwyższą rozdzielczość obrazu i doskonały dźwięk. Możesz komfortowo oglądać telewizję.

brak konieczności montażu satelity albo dekodera - TV online umożliwia transmisję tradycyjnych kanałów telewizyjnych przez internet podczas emisji programu, w oparciu o technologię strumieniową,

oferta dostosowana do indywidualnej osoby - wybierz pakiet, który spełnia Twoje oczekiwania i otrzymaj dostęp do kanałów w internecie, na których przede wszystkim Ci zależy,

Jak oglądać TVP 1 online? Telewizja online dostępna na ulubionym urządzeniu!

Już w parę minut możesz odblokować dostęp do telewizji online! Wystarczy, że masz dostęp do internetu i masz wymagany sprzęt. Dzięki temu telewizja internetowa będzie działać właśnie tam, gdzie chcesz! Dowiedz się, że telewizja internetowa jest w zasięgu Twojej ręki.

Nie wymagamy instalacji anteny ani dekodera. Wszystko, co potrzebujesz to internet i urządzenie mobilne. Oferujemy najlepszą jakość dźwięku oraz obrazu wybranych kanałów. 

telewizja TVP 1 online oglądaj na dowolnym urządzeniu

Komputery stacjonarne i laptopy

Pierwszym sposobem korzystania z telewizji online jest oglądanie jej w przeglądarce na swoim laptopie albo komputerze.

Telefony i tablety

Wystarczy, że ściągniesz apkę ze Sklepu Play i możesz wygodnie korzystać z telewizji w internecie na smartfonie lub tablecie.

Urządzenia mobilne z Android TV

Telewizję online można oglądać na telefonach z systemem Android lub na Android TV. W planach mamy też stworzenie aplikacji dostępnej na iPhone, a docelowo będzie ona działać na każdym urządzeniu mobilnym.

TVP 1 stream — dostęp do najlepszych programów TV w internecie:

Wiadomości, Stulecie Winnych, To był rok!, Sanatorium Miłości, Po prostu, Jaka to melodia, Rolnik szuka żony.

TVP 1 online na dowolnym urządzeniu

Oglądaj TVP 1 na żywo w internecie — telewizja online bez żadnej wiążącej umowy

Koniec pakowania się w długoterminowe umowy telewizji naziemnej! Nasza telewizja internetowa polega na subskrypcji, która odnawia się co miesiąc, dlatego, jeśli chcesz zrezygnować z korzystania z telewizji, nie będzie żadnego problemu. Zostajesz tak długo, jak chcesz. To Ty decydujesz, kiedy płacisz i oglądasz bez limitu, a kiedy odwołujesz przelewanie środków.

transmisja TVP 1 online na żywo w internecie

Subskrypcja polega na płatności cyklicznej albo jednorazowej — oglądaj na żywo bez dodatkowych zobowiązań. Bez wiążącej umowy. To Ty decydujesz, jak długo będziesz miał dostęp do telewizji, aby oglądać filmy i wybrane kanały. 
Jakie są sposoby płatności, aby oglądać telewizję online? Możliwe jest podpięcie swojej karty — dzięki temu nie musisz pamiętać o przelewaniu pieniędzy co miesiąc, aby przedłużyć pakiet. Akceptujemy także szybką płatność za pomocą BLIK. Wybierz sposób, który jest dla Ciebie najbardziej komfortowy.

Gdzie mogę oglądać transmisję internetową TVP 1 online bez przerw na reklamy?

Telewizja internetowa działa tylko na terenie Polski.  Będąc w Polsce, możesz oglądać telewizję bez ograniczeń! Szczególnie przydatne jest to w mieszkaniach na wynajem, gdzie instalacja satelity byłaby sporym wyzwaniem. Świetna opcja dla studentów i osób, które mieszkają w blokach.

Jeszcze dziś sprawdź telewizję online za free! Oferujemy możliwość bezpłatnego korzystania z telewizji przez 10 minut. Wypróbuj działanie naszej strony i zobacz, że to rozwiązanie idealne w Twoim przypadku. Zacznij oglądać telewizję gdziekolwiek jesteś - w domu czy poza domem, w czasie rzeczywistym. Odblokuj sobie dostęp do naszej telewizji, aby oglądać filmy w dowolnym momencie. Telewizja online dopasowuje się do Twojego rytmu dnia - oglądaj TVP 1 w dowolnym momencie i tam, gdzie jesteś.

TVP 1 online na żywo

Sprawdź również pozostałe kanały, które są dostępne na naszym portalu: